clear
  Facebook Fanpage   Kontakt
clear
JOPP Design  
  Home O firmie Oferta Newsy Współpraca Galeria Kontakt  
                             
clear

Kuchnie klasyczne

   
clear

Eleganckie fronty typu ramka. Ozdobne frezowania. Stylizowane uchwyty. Jedna lub kilka szafek przeszklonych bądź z ażurowymi drzwiczkami. Kwintesencja klasycznych kuchni, w których chce się po prostu przebywać i wypróbowywać coraz to nowe przepisy!

Praktycznie i ze smakiem

Projektowane przez nas, klasyczne kuchnie na wymiar łączą w sobie ponadczasowe wzornictwo i nowoczesne rozwiązania, które z pewnością docenią Państwo podczas gotowania. Nasze szafki w stylu prowansalskim, angielskim czy retro pozwalają maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń nadając pomieszczeniu unikalny, bardzo przytulny charakter.

Jednocześnie, w JOPP Design, wybór klasycznych mebli kuchennych na wymiar nie musi oznaczać wykorzystania jedynie niskich szafek stojących i rzędu wiszących. Stylizowane fronty świetnie sprawdzają się również przy zabudowie po sam sufit! Styl ten pozwala na zastosowanie wielu atrakcyjnych rozwiązań aranżacyjnych – od różnych układów szafek po gustowny wieszak na garnki nad wyspą.

Będąc producentem mebli kuchennych na wymiar, za eleganckimi, zdobionymi drzwiczkami i frontami szuflad bez problemu możemy ukryć dla Państwa szereg praktycznych rozwiązań, dzięki którym gotowanie będzie prawdziwą przyjemnością. Decydując się na rustykalny styl wcale nie muszą Państwo żegnać się z piekarnikiem na wysokości blatu, czy nowoczesnymi systemami do narożnych szafek.

Ponadczasowe rozwiązania na lata

Jako producent mebli kuchennych zapewniamy bardzo staranne wykonanie nawet najdrobniejszych detali. Poza tym wykorzystujemy tylko i wyłącznie wysokogatunkowe materiały i akcesoria, dzięki którym nasze meble będą służyć Państwu przez wiele lat, ciesząc jednocześnie cały czas swoim nienagannym wyglądem.

Wykonane przez nas blaty i fronty przetrwają lata smażenia, gotowania czy pieczenia. Nie ugną się pod ciężarem świątecznych pierników i innych specjałów przygotowywanych dla bliskich.

Są Państwo z Krakowa lub okolic? Zrealizujcie swoje marzenia o pięknych, ale i funkcjonalnych, klasycznych meblach kuchennych na wymiar u producenta – w JOPP Design.clear
clear Galeria clear
clear spacer_horz clear
clear
   
clear
Realizacje
clear
clear spacer_horz clear
clear
 
clear
Projekty
clear
clear spacer_horz clear
clear
 
  clear
clear
Meble kuchenne na zamówienie | AGD do zabudowy | Kuchnie na wymiar | Blaty kamienne

JOPP Design sp. z o.o. | tel.: (12) 357 73 51 | mail: salon@joppdesign.pl | ul. Gersona 28 | 30-818 Kraków | woj. małopolskie | NIP: 6751474204
ul. Balicka 93A 30-149 Kraków
ul. Marii Dąbrowskiej 17D 31-851 Kraków
© 2012 Jopp Design Wszelkie prawa zastrzeżone
clear  
Morgan&Men SEO - Widget