clear
  Facebook Fanpage   Kontakt
clear
JOPP Design  
  Home O firmie Oferta Newsy Współpraca Galeria Kontakt  
                             
clear

Kuchnie nowoczesne

   
clear

Fronty fornirowane lub gładkie - błyszczące bądź matowe. W stonowanych kolorach lub wręcz przeciwnie – w intensywnych, soczystych barwach. Z prostymi, często sprytnie ukrytymi uchwytami bądź bez, za to ze specjalnym mechanizmem. Z blatem drewnianym, kamiennym lub z laminowanej płyty. Nowoczesne meble kuchenne na wymiar niosą ze sobą szereg możliwości aranżacyjnych, dzięki którym pomieszczenie staje się wyjątkowo funkcjonalne i jednocześnie doskonale odzwierciedla charakter właścicieli.

Siła tkwi w prostocie

Nowoczesne kuchnie to z reguły oszczędne formy, które świetnie wpisują się w minimalistyczne wnętrza. Jednak już zastosowanie ciekawego układu, wybór frontów w intensywnym kolorze, czy położenie oryginalnych płytek sprawią, że pomieszczenie nabierze nietuzinkowego charakteru. Nie ulega więc wątpliwości, że nowoczesne meble kuchenne na wymiar od producenta, który zna się na rzeczy, to nieograniczone możliwości projektowe.

Zamawiając do kuchni nowoczesne meble na wymiar zyskują Państwo dodatkowo pewność, że dzięki minimalistycznym kształtom pomieszczenie będzie wyglądać świetnie bez względu na aktualne trendy. Zawsze można wymienić dodatki, czy przemalować ściany. Tego rodzaju wyposażenie sprawdzi się praktycznie w każdej aranżacji.

Gotowe na wszystko

Jako producent mebli kuchennych wiemy, że w ich przypadku liczy się nie tylko wygląd, lecz także funkcjonalność i wytrzymałość. Fronty, jak i blaty, jeśli nie są granitowe, z konglomeratu lub drewna, wykonujemy z wysokiej klasy płyt MDF. To właśnie dzięki zastosowanym materiałom świetnie się prezentują i są przy tym łatwe do utrzymania w czystości.

Poza tym stosujemy prowadnice, zawiasy i inne akcesoria tylko i wyłącznie sprawdzonych marek. Wykorzystujemy innowacyjne systemy ułatwiające przechowywanie, jak i pozwalające maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. W naszych projektach wykorzystujemy kosze cargo, systemy półek do szafek narożnych, jak i wiele innych praktycznych rozwiązań.

Są Jesteśmy krakowskim producentem nowoczesnych mebli kuchennych na wymiar, które gwarantują wygodną i elegancką przestrzeń.clear
clear Galeria clear
clear spacer_horz clear
clear
   
clear
Realizacje
clear
clear spacer_horz clear
clear
 
clear
Projekty
clear
clear spacer_horz clear
clear
 
  clear
clear
Meble kuchenne na zamówienie | AGD do zabudowy | Kuchnie na wymiar | Blaty kamienne

JOPP Design sp. z o.o. | tel.: (12) 357 73 51 | mail: salon@joppdesign.pl | ul. Gersona 28 | 30-818 Kraków | woj. małopolskie | NIP: 6751474204
ul. Balicka 93A 30-149 Kraków
ul. Marii Dąbrowskiej 17D 31-851 Kraków
© 2012 Jopp Design Wszelkie prawa zastrzeżone
clear  
Morgan&Men SEO - Widget