clear
  Facebook Fanpage   Kontakt
clear
JOPP Design  
  Home O firmie Oferta Newsy Współpraca Galeria Kontakt  
                             
clear

clearKuchnie na wymiar

     
clear foto

clear
 
Oferta JOPP Design – dlaczego warto zamowic u nas kuchnie na wymiar.

Pasja i zaangażowanie

Dzięki pasji projektantów JOPP Design każda kuchnia na wymiar ma własną historię do opowiedzenia. O tym, kim jesteśmy. Czym lubimy się otaczać. Co cenimy najbardziej, co sprawia, że się uśmiechamy. Kiedy wracamy do domu chcemy czuć, że jesteśmy u siebie, a to co nas otacza to rzeczy ważne, funkcjonalne i proste. W JOPP Design z Krakowa znajdziesz to wszystko, co jest potrzebne, abyś mógł poczuć się jak u siebie w domu, gdziekolwiek mieszkasz.


Kuchnie na wymiar

Jeśli chcesz być właścicielem pięknej, funkcjonalnej i staranie wykonanej kuchni to zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia! Stworzymy dla Ciebie stylowe i eleganckie meble kuchenne na wymiar, dopasowane do Twojego do stylu życia, Twoich potrzeb i Twoich możliwości finansowych, ponieważ realizując nasze rozwiązania na zamówienie, stawiamy na wysoką jakość wykończenia i maksymalne zadowolenie naszych Klientów. Sprawdź nas!

Aranżacje z poza schematu

Kuchnie to o wiele więcej niż tylko szereg szafek, blaty kuchenne i miejsce gromadzenia sprzętów. Dla jednych, jest to miejsce na zabawę, eksperymentowanie i wyrażenie swojej kreatywności. Dla innych, chodzi o komfort, rozmowę i bliskość. I oczywiście - to tutaj kończą się najlepsze spotkania towarzyskie. W JOPP Design doskonale wiemy, że pomieszczenie to jest sercem Twojego domu. Tak, więc wszystkie nasze umiejętności, doświadczenie i duszę wkładamy w to, by tworzyć meble kuchenne, które stworzą to wyjątkowe pomieszczenie. Każde zamawiane u nas wyposażenie jest jedyne w swoim rodzaju. Łączy logiczną i przemyślaną aranżację, piękno wzornictwa oraz starannie dobrane materiały najwyższej jakości. Bez względu na to czy wymarzone wnętrze ma być nowoczesne, rustykalne, barwne czy stonowane, otwarte czy zamknięte. W JOPP Design projekty nie znają granic.


Dostosowanie do potrzeb

Nasza oferta jest bardzo zsynchronizowana, różnorodne modele mebli i dodatków świetnie się ze sobą komponują. Dzięki temu nasze projekty odpowiadają różnego rodzaju zapotrzebowaniom i gustom. Ich tworzenie polega na całościowym spojrzeniu na przeznaczenie, styl i potrzeby ich posiadaczy. Nasi pracownicy współpracują ze sobą na wielu polach, co sprawia, że oferta charakteryzuje się podobną estetyką.


Zespół fachowców

Odwiedzając nasze salony zawsze możesz liczyć na pomoc fachowców. W JOPP Design jesteśmy pasjonatami produktów, które oferujemy i jesteśmy dumni z osiąganych przez nas rezultatów oraz rosnącego grona zadowolonych Klientów. Nasi doświadczeni konsultanci doskonale znają szeroką ofertę firmy, a ich wiedza i kreatywność pomogą dokonać najlepszego wyboru dla Twojego domu. Zajrzyj do naszych salonów sprzedaży przy ulicy Wielickiej/Gersona 28 lub Balickiej 93A w Krakowie i przekonaj się co dla Ciebie przygotowaliśmy. 
clear Galeria clear
clear spacer_horz clear
clear
   
clear
Realizacje
clear
clear spacer_horz clear
clear
 
clear
Projekty
clear
clear spacer_horz clear
clear
 
  clear
clear
Meble kuchenne na zamówienie | AGD do zabudowy | Kuchnie na wymiar | Blaty kamienne

JOPP Design sp. z o.o. | tel.: (12) 357 73 51 | mail: salon@joppdesign.pl | ul. Gersona 28 | 30-818 Kraków | woj. małopolskie | NIP: 6751474204
ul. Balicka 93A 30-149 Kraków
ul. Marii Dąbrowskiej 17D 31-851 Kraków
© 2012 Jopp Design Wszelkie prawa zastrzeżone
clear  
Morgan&Men SEO - Widget