clear
  Facebook Fanpage   Kontakt
clear
JOPP Design  
  Home O firmie Oferta Newsy Współpraca Galeria Kontakt  
                             
clear
clearO firmie
     
clear foto

clear
 

Meble kuchenne na zamówienie JOPP Design – o firmie

JOPP Design tworzy wysokiej jakości meble kuchenne na zamówienie. Niektóre z realizacji można obejrzeć w naszych saloniach meblowych w Krakowie przy ulicy Wielickiej/Gersona 28 oraz Balickiej 93A.

Kuchnia stanowi wyjątkowe miejsce w domu, w którym każdy, nawet najmniejszy element powinien zostać starannie zaplanowany. Twórcze podejście naszych projektantów wykorzystujących swoją dużą wiedzę, bogate doświadczenie oraz doskonałą znajomość rynku i potrzeb klientów pozwala nam tworzyć niezwykle funkcjonalne i zarazem nowoczesne meble kuchenne na zamówienie. Już na etapie wstępnego planu dbamy o wszystkie szczegóły projektu wiedząc, jak bardzo są one istotne dla stworzenia idealnej dla Ciebie kuchni Twoich marzeń.

JOPP Design to zespół specjalistów, projektantów i samych wykonawców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży meblowej. Wszystkie nasze kuchnie tworzymy kompleksowo, rozpoczynając od samego projektu po wykonanie stylowych mebli kuchennych.

Dbamy o zadowolenie i satysfakcję każdego z naszych Klientów. Projekty naszych kuchni na zamówienie tworzone są w oparciu o indywidualne potrzeby i życzenia naszych Klientów. Przy tworzeniu naszych mebli uwzględniamy wszelkie Państwa sugestie. Wykonane przez nas meble kuchenne na zamówienie charakteryzują się wysoką jakością, oryginalnym charakterem oraz dużą funkcjonalnością.

W JOPP Design rozumiemy jak ważną rolę pełni w domu kuchnia. Dlatego też, każdy projekt tworzymy z wielką pasją i zaangażowaniem. Dużą rolę przywiązujemy także do estetyki tworzonych przez nas mebli. Staramy się, by zamówione u nas projekty kuchni wzbudzały prawdziwy zachwyt Klientów i ich Gości.

Naszą ofertę meblową kierujemy do tych, którzy poszukują nowoczesnych, niecodziennych i trwałych rozwiązań. Stworzymy kuchnie, które bez trudu połączą wszystkie te elementy.

Zachęcamy do odwiedzenia najbliższego salonu sprzedaży, w których możecie Państwo poprosić o profesjonalną poradę projektanta oraz obejrzeć bogatą ekspozycję mebli kuchennych. Wszyscy Klienci mogą liczyć na naszą pomoc podczas doboru projektu, stosownej kolorystyki, a także stylowego oświetlenia i elementów wykończeniowych.

Serdecznie polecamy odwiedzenie jednego z naszych krakowskich salonów meblowych i zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Stworzymy kuchnię na wymiar skrojoną na miarę Twoich potrzeb - znajdź najbliższy salon!

Zespół JOPP Design


 
clear Galeria clear
clear spacer_horz clear
clear
   
clear
Realizacje
clear
clear spacer_horz clear
clear
 
clear
Projekty
clear
clear spacer_horz clear
clear
 
  clear
clear
Meble kuchenne na zamówienie | AGD do zabudowy | Kuchnie na wymiar | Blaty kamienne

JOPP Design sp. z o.o. | tel.: (12) 357 73 51 | mail: salon@joppdesign.pl | ul. Gersona 28 | 30-818 Kraków | woj. małopolskie | NIP: 6751474204
ul. Balicka 93A 30-149 Kraków
ul. Marii Dąbrowskiej 17D 31-851 Kraków
© 2012 Jopp Design Wszelkie prawa zastrzeżone
clear  
Morgan&Men SEO - Widget