PROJEKT I WDROŻENIE – Architektura kuchni

Od początku powstania firmy, myślimy o JOPP Design – Architektura Kuchni nie w kontekście małego studia kuchennego z Krakowa, ale marki, która ma aspiracje by działać globalnie. W związku z tak postawionym sobie celem, stopniowo zaczęliśmy podejmować się realizacji projektów poza Krakowem. Postanowiliśmy, że chcielibyśmy budować swoją obecność w całej Małopolsce. Z czasem uzupełniliśmy nasze doświadczenie o rynki zagraniczne, podejmując się realizacji we Francji, w Szwecji, czy też w Belgii. Podejmowanie się różnych logistycznie i projektowo tematów pozwoliło nam zdobyć ogrom doświadczenia, dając nam narzędzia do tego, by z powodzeniem zaspakajać potrzeby naszych Klientów.

Architektura kuchni – JOPP Design Kraków

JOPP Design – Architektura Kuchni to zespół profesjonalistów, którzy przeprowadzą Państwa przez wszystkie fazy projektu, aż do uzyskania wymarzonej przestrzeni kuchennej. Pierwszym etapem jest osobiste spotkanie z Klientem. Chcemy poznać Państwa oczekiwania i wyobrażenia na temat kuchni, co jest dla Państwa najważniejsze w tej przestrzeni, jakie są Państwa gusta i inspiracje, co Państwa zachwyca a czego na pewno chcielibyście uniknąć. Jesteśmy specjalistami  i jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde pytanie. To co umiemy robić to projektowanie kuchni na wymiar, Kraków może się pochwalić wieloma zrealizowanymi przez nas projektami i zadowolonymi Klientami. Jednak nasze aspiracje są dużo większe, dążymy do tego aby działać globalnie. Projektowanie kuchni na zamówienie zawsze odbywa się przy pełnym zaangażowaniu przyszłych użytkowników i według ich sugestii, my służymy profesjonalną poradą, tak aby w projekt przelać nie tylko wizualne oczekiwania, ale także najwyższą funkcjonalność i ergonomię użytkowania. Po satysfakcjonujących obie strony konsultacjach przygotujemy Państwu bezpłatny projekt wstępny oraz jego fotorealistyczną wizualizację 3D. Projektowanie kuchni na wymiar (Kraków, Szwecja czy Francja – bo realizowaliśmy też projekty za granicą) to zawsze indywidualny proces, nie stosujemy kalk i kopii. Chcemy, aby każdy z Państwa był usatysfakcjonowany zaprezentowanym projektem. Gdy ten stan jest osiągnięty nasza ekipa zabiera się za jego wdrożenie. Przy sprawnej współpracy w mgnieniu oka będziecie mogli cieszyć się Państwo nowo zaaranżowanym wnętrzem. Projektowanie kuchni na zamówienie to sztuka, a my jesteśmy w tym wirtuozami. Kraków to przecież miasto artystów.

Gotowe na wszystko

Jako producent mebli kuchennych wiemy, że w ich przypadku liczy się nie tylko wygląd, lecz także funkcjonalność i wytrzymałość. Fronty, jak i blaty, jeśli nie są granitowe, z konglomeratu lub drewna, wykonujemy z wysokiej klasy płyt MDF.

Minimalistyczne kształty

Zamawiając do kuchni nowoczesne meble na wymiar zyskują Państwo dodatkowo pewność, że dzięki minimalistycznym kształtom pomieszczenie będzie wyglądać świetnie bez względu na aktualne trendy.i

Siła tkwi w prostocie

Nowoczesne kuchnie to z reguły oszczędne formy, które świetnie wpisują się w minimalistyczne wnętrza. Wybór frontów w intensywnym kolorze, czy położenie oryginalnych płytek sprawią, że pomieszczenie nabierze nietuzinkowego charakteru.

Znamy się na rzeczy

Nowoczesne meble kuchenne na wymiar od producenta, który zna się na rzeczy, to nieograniczone możliwości projektowe. To właśnie dzięki zastosowanym materiałom świetnie się prezentują i są przy tym łatwe do utrzymania w czystości.

Innowacyjne kształty

Poza tym stosujemy prowadnice, zawiasy i inne akcesoria tylko i wyłącznie sprawdzonych marek. Wykorzystujemy innowacyjne systemy ułatwiające przechowywanie, jak i pozwalające maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Profesjonalne materiały

W naszych projektach wykorzystujemy kosze cargo, systemy półek do szafek narożnych, jak i wiele innych praktycznych rozwiązań.

O Nas

Tworzymy kuchnie od ponad 10 lat

Jesteśmy krakowskim producentem nowoczesnych mebli kuchennych na wymiar, które gwarantują wygodną i elegancką przestrzeń.

JOPP Design

JOPP Design tworzy wysokiej jakości meble kuchenne na zamówienie. Niektóre z realizacji można obejrzeć w naszym salonie sprzedaży w Krakowie na naszej ekspozycji.

COPYRIGHT© 2018 JOPP Design. Tworzenie stron internetowych Tworzenie stron internetowych Prograffing.pl

KONTAKT

Salon sprzedaży JOPP Design
ul. Gabrieli Zapolskiej 42
30-126 Kraków

12 357 52 68
salon@joppdesign.pl