MATERIAŁY

W JOPP Design – Architektura Kuchni oferujemy szeroki wybór materiałów, współpracując przy tym z tymi dostawcami, którzy są w stanie zapewnić nam towar najwyższej jakości.

Konstrukcja – podstawowa zasada, jaka nam przyświeca to dbałość o jakość i trwałość produktu – te dwie cechy są naszym zdaniem kluczowe do tego, aby zapewnić naszym Klientom jak najdłuższy czas satysfakcjonującego użytkowania naszych mebli.

Fronty meblowe – w zależności od indywidualnych preferencji estetycznych oraz planowanego budżetu na realizację projektu proponujemy materiały, takie jak:

 • Płyta MDF lakierowana (od frontów matowych, półmatowych do lakierowanych na wysoki połysk)
 • Płyta MDF fornirowana lakierowana (od frontów matowych, półmatowych do lakierowanych na wysoki połysk)
 • Płyta MDF foliowana
 • Płyta MDF akrylowa
 • Lite drewno (lakierowane lub bejcowane)
 • Płyta laminowana
 • Szkło (lakierowane, Lacobel, z nadrukiem, szyba hartowana)

Okucia – czyli wszystko to, co wprawia w ruch poszczególne elementy mebli – uchwyty, listwy, ramki ozdobne, oświetlenie oraz systemy organizacji do szafek. Okucia, to podstawowy i bardzo istotny element zabudowy meblowej, z racji doświadczenia i dbałości o odpowiednio wysoką jakość materiałów w realizacjach, naszym Klientom proponujemy marki (poszczególne marki różnią się ofertą i czasem gwarancji):

 • BLUM
 • PEKA
 • HETTICH
 • REJS
 • GTV

Materiały wykończeniowe do kuchni

 

Niezwykle ważnym elementem kuchni spełniającej wszystkie swoje funkcje są odpowiednio wybrane materiały wykończeniowe do kuchni. Kraków może się pochwalić specjalistami w tej dziedzinie, a my nieskromnie przyznamy że mowa tu o naszym zespole. Regularnie uczestniczymy w branżowych szkoleniach i jesteśmy na bieżąco z nowinkami technicznymi, które usprawniają tworzenie funkcjonalnych i wytrzymałych mebli. Podczas aranżacji pomieszczenia, oprócz wyglądu, który jest dla nas równie ważny, niezwykłą uwagę przywiązujemy do tego jaki materiał na meble kuchenne zostanie użyty podczas realizacji projektu. Istotne jest, aby wykorzystane tworzywa były trwałe, odporne na temperatury i wilgoć, silne i wytrzymałe a jednocześnie estetyczne i eleganckie. Wiemy, że kuchnia to serce domu i czasem muszą wiele znieść. Chcemy aby zaprojektowana przez nas kuchnia służyła Państwu przez lata, dlatego każdy element projektu jest dokładnie przemyślany pod kątem estetycznym, ale również użytkowym. Każdy używany przez nas materiał na meble kuchenne został przetestowany, a nasi dostawcy zaopatrują nas w towar najwyższej jakości. Od najlepszego gatunku płyt, litego drewna po szlachetne stale i kamienie, z których wykonujemy blaty kuchenne, fronty meblowe czy okucia. Jesteśmy w stanie znaleźć idealny materiał na meble kuchenne, uwzględniając przy tym Państwa budżet. Najważniejsza jest dla obopólna satysfakcja. Kraków, to nie jedyne miejsce naszych działań, realizujemy również zamówienia spoza miasta, a nawet za granicą.

Gotowe na wszystko

Jako producent mebli kuchennych wiemy, że w ich przypadku liczy się nie tylko wygląd, lecz także funkcjonalność i wytrzymałość. Fronty, jak i blaty, jeśli nie są granitowe, z konglomeratu lub drewna, wykonujemy z wysokiej klasy płyt MDF.

Minimalistyczne kształty

Zamawiając do kuchni nowoczesne meble na wymiar zyskują Państwo dodatkowo pewność, że dzięki minimalistycznym kształtom pomieszczenie będzie wyglądać świetnie bez względu na aktualne trendy.i

Siła tkwi w prostocie

Nowoczesne kuchnie to z reguły oszczędne formy, które świetnie wpisują się w minimalistyczne wnętrza. Wybór frontów w intensywnym kolorze, czy położenie oryginalnych płytek sprawią, że pomieszczenie nabierze nietuzinkowego charakteru.

Znamy się na rzeczy

Nowoczesne meble kuchenne na wymiar od producenta, który zna się na rzeczy, to nieograniczone możliwości projektowe. To właśnie dzięki zastosowanym materiałom świetnie się prezentują i są przy tym łatwe do utrzymania w czystości.

Innowacyjne kształty

Poza tym stosujemy prowadnice, zawiasy i inne akcesoria tylko i wyłącznie sprawdzonych marek. Wykorzystujemy innowacyjne systemy ułatwiające przechowywanie, jak i pozwalające maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Profesjonalne materiały

W naszych projektach wykorzystujemy kosze cargo, systemy półek do szafek narożnych, jak i wiele innych praktycznych rozwiązań.

O Nas

Tworzymy kuchnie od ponad 10 lat

Jesteśmy krakowskim producentem nowoczesnych mebli kuchennych na wymiar, które gwarantują wygodną i elegancką przestrzeń.

JOPP Design

JOPP Design tworzy wysokiej jakości meble kuchenne na zamówienie. Niektóre z realizacji można obejrzeć w naszym salonie sprzedaży w Krakowie na naszej ekspozycji.

COPYRIGHT© 2018 JOPP Design. Tworzenie stron internetowych Tworzenie stron internetowych Prograffing.pl

KONTAKT

Salon sprzedaży JOPP Design
ul. Gabrieli Zapolskiej 42
30-126 Kraków

12 357 52 68
salon@joppdesign.pl