Kuchnie nowoczesne na wymiar

Fronty fornirowane lub gładkie – błyszczące bądź matowe. W stonowanych kolorach lub wręcz przeciwnie – w intensywnych, soczystych barwach. Z prostymi, często sprytnie ukrytymi uchwytami bądź bez, za to ze specjalnym mechanizmem. Z blatem drewnianym, kamiennym lub z laminowanej płyty. Nowoczesne meble kuchenne na wymiar niosą ze sobą szereg możliwości aranżacyjnych, dzięki którym pomieszczenie staje się wyjątkowo funkcjonalne i jednocześnie doskonale odzwierciedla charakter właścicieli.Siła tkwi w prostocieNowoczesne kuchnie to z reguły oszczędne formy, które świetnie wpisują się w minimalistyczne wnętrza. Jednak już zastosowanie ciekawego układu, wybór frontów w intensywnym kolorze, czy położenie oryginalnych płytek sprawią, że pomieszczenie nabierze nietuzinkowego charakteru. Nie ulega więc wątpliwości, że nowoczesne meble kuchenne na wymiar od producenta, który zna się na rzeczy, to nieograniczone możliwości projektowe.

Zamawiając do kuchni nowoczesne meble na wymiar zyskują Państwo dodatkowo pewność, że dzięki minimalistycznym kształtom pomieszczenie będzie wyglądać świetnie bez względu na aktualne trendy. Zawsze można wymienić dodatki, czy przemalować ściany. Tego rodzaju wyposażenie sprawdzi się praktycznie w każdej aranżacji.Gotowe na wszystkoJako producent mebli kuchennych wiemy, że w ich przypadku liczy się nie tylko wygląd, lecz także funkcjonalność i wytrzymałość. Fronty, jak i blaty, jeśli nie są granitowe, z konglomeratu lub drewna, wykonujemy z wysokiej klasy płyt MDF. To właśnie dzięki zastosowanym materiałom świetnie się prezentują i są przy tym łatwe do utrzymania w czystości.

Poza tym stosujemy prowadnice, zawiasy i inne akcesoria tylko i wyłącznie sprawdzonych marek. Wykorzystujemy innowacyjne systemy ułatwiające przechowywanie, jak i pozwalające maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. W naszych projektach wykorzystujemy kosze cargo, systemy półek do szafek narożnych, jak i wiele innych praktycznych rozwiązań.

Jesteśmy krakowskim producentem nowoczesnych mebli kuchennych na wymiar, które gwarantują wygodną i elegancką przestrzeń.

Nowoczesne meble kuchenne na zamówienie – Kraków

 

Nowoczesne meble kuchenne na wymiar to niezliczona liczba możliwości aranżacyjnych, dzięki którym pomieszczenie nabierze indywidualnego charakteru, a przy zastosowaniu sprytnych rozwiązań będzie niezwykle funkcjonalne. Kraków od wielu lat sprężnie się rozwija, a my idziemy z duchem czasu, tak aby każdy z Państwa mógł znaleźć meble kuchenne nowoczesne i podkreślające indywidualne upodobania. Siła tkwi w prostocie, oszczędnych formach i minimalistycznych, ale zdecydowanych zdobieniach. Nowoczesne kuchnie na wymiar to fronty fornirowane lub gładkie – błyszczące bądź matowe. W stonowanych kolorach lub wręcz przeciwnie – w intensywnych soczystych barwach. Z blatem drewnianym, kamiennym lub z laminowanej płyty, wszystkie wytrzymałe i wykonane z najwyższej jakości materiałów.  Nowoczesne meble kuchenne mają wiele obliczy, ale charakteryzują je nieoczywiste rozwiązania funkcjonalne, takie jak ukryte uchwyty, ich brak czy zastosowanie systemów dotykowych dzięki którym szafki otwierają się zaledwie pod lekkim naporem. Stosujemy prowadnice, zawiasy i inne akcesoria tylko i wyłącznie sprawdzonych marek. Wykonywane przez nas nowoczesne kuchnie na wymiar, jako że Kraków to zarówno przestronne wielometrażowe lofty jak i kawalerki, posiadają innowacyjne systemy pozwalające maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Ponadto gwarantujemy Państwu, że zamawiając nowoczesne meble kuchenne na wymiar oprócz pewności, że otrzymacie Państwo produkt w stu procentach odpowiadający Państwa oczekiwaniom to zaaranżowana przestrzeń, dzięki minimalistycznym kształtom nabierze ponadczasowego charakteru. Wspólnie wykreujemy Państwa wymarzone nowoczesne kuchnie na wymiar Kraków, nadchodzimy!

Gotowe na wszystko

Jako producent mebli kuchennych wiemy, że w ich przypadku liczy się nie tylko wygląd, lecz także funkcjonalność i wytrzymałość. Fronty, jak i blaty, jeśli nie są granitowe, z konglomeratu lub drewna, wykonujemy z wysokiej klasy płyt MDF.

Minimalistyczne kształty

Zamawiając do kuchni nowoczesne meble na wymiar zyskują Państwo dodatkowo pewność, że dzięki minimalistycznym kształtom pomieszczenie będzie wyglądać świetnie bez względu na aktualne trendy.i

Siła tkwi w prostocie

Nowoczesne kuchnie to z reguły oszczędne formy, które świetnie wpisują się w minimalistyczne wnętrza. Wybór frontów w intensywnym kolorze, czy położenie oryginalnych płytek sprawią, że pomieszczenie nabierze nietuzinkowego charakteru.

Znamy się na rzeczy

Nowoczesne meble kuchenne na wymiar od producenta, który zna się na rzeczy, to nieograniczone możliwości projektowe. To właśnie dzięki zastosowanym materiałom świetnie się prezentują i są przy tym łatwe do utrzymania w czystości.

Innowacyjne kształty

Poza tym stosujemy prowadnice, zawiasy i inne akcesoria tylko i wyłącznie sprawdzonych marek. Wykorzystujemy innowacyjne systemy ułatwiające przechowywanie, jak i pozwalające maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Profesjonalne materiały

W naszych projektach wykorzystujemy kosze cargo, systemy półek do szafek narożnych, jak i wiele innych praktycznych rozwiązań.

O Nas

Tworzymy kuchnie od ponad 10 lat

Jesteśmy krakowskim producentem nowoczesnych mebli kuchennych na wymiar, które gwarantują wygodną i elegancką przestrzeń.

Są Państwo z Krakowa lub okolic? Zrealizujcie swoje marzenia o pięknych, ale i funkcjonalnych, klasycznych meblach kuchennych na wymiar u producenta – w JOPP Design.

JOPP Design

JOPP Design tworzy wysokiej jakości meble kuchenne na zamówienie. Niektóre z realizacji można obejrzeć w naszym salonie sprzedaży w Krakowie na naszej ekspozycji.

COPYRIGHT© 2018 JOPP Design. Tworzenie stron internetowych Tworzenie stron internetowych Prograffing.pl

KONTAKT

Salon sprzedaży JOPP Design
ul. Gabrieli Zapolskiej 42
30-126 Kraków

12 357 52 68
salon@joppdesign.pl