Współpraca

JOPP Design Sp. z o.o. zaprasza do współpracy

Zapraszamy do współpracy:

Projektantów wnętrz

Developerów

Architektów

Biura nieruchomości

Biura projektowe

Firmy remontowo-budowlane

JOPP DESIGN – WSPÓŁPRACA

JOPP Design z Krakowa jest producentem stylowych kuchni na wymiar, dostosowanych do Twoich potrzeb. Tworzone przez nas meble kuchenne łączą się ściśle z całym pomieszczeniem, tworząc integralną i estetyczną całość. W JOPP Design wysoka jakość łączy się z korzystną ceną zamawianych mebli.

Atrakcyjne warunki współpracy

Proponujemy Państwu atrakcyjne warunki współpracy oraz zapewniamy niezbędne do pracy narzędzia.

Profesjonalna wycena

Zapraszamy Państwa do przesłania nam przykładowego projektu kuchni na wymiar, a my wycenimy go dla Państwa.

 

 

Stosunek ceny do jakości

Tworzone przez nas meble kuchenne łączą się ściśle z całym pomieszczeniem, tworząc integralną i estetyczną całość. W JOPP Design wysoka jakość łączy się z korzystną ceną zamawianych mebli.

Dostosowanie do potrzeb

Specjalizujemy się w wykonaniu nowoczesnych mebli kuchennych, ale na życzenie Klienta realizujemy zamówienia na inne meble na wymiar.

Dobre korzyści

Poza prowizją dla Państwa za polecenie oferty naszej spółki, oferujemy fachowe doradztwo i dostęp do wszelkiego rodzaju materiałów.

Odwiedź nas

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży, mieszczącego się w Krakowie przy ulicy Marii Dąbrowskiej 17D i zobaczenia bogatej, nowoczesnej ekspozycji kuchni, na bazie której mogą Państwo przedstawić różne rozwiązania dla Państwa Klientów.

Skontaktuj się z nami!

Przyjdź do najbliższego salonu, gdzie odnajdziesz wyjątkową ofertę mebli kuchennych na zamówienie lub wyślij do nas wiadomość z zapytaniem.

JOPP Design

JOPP Design tworzy wysokiej jakości meble kuchenne na zamówienie. Niektóre z realizacji można obejrzeć w naszym salonie sprzedaży w Krakowie na naszej ekspozycji.

COPYRIGHT© 2018 JOPP Design. Tworzenie stron internetowych Tworzenie stron internetowych Prograffing.pl

KONTAKT

Salon sprzedaży JOPP Design
ul. Gabrieli Zapolskiej 42
30-126 Kraków

12 357 52 68
salon@joppdesign.pl