O Firmie JOPP

JOPP Design tworzy wysokiej jakości meble kuchenne na zamówienie. Niektóre z realizacji można obejrzeć w naszym salonie sprzedaży w Krakowie przy ulicy M. Dąbrowskiej 17D
O FIRMIE

Meble kuchenne

Kuchnia stanowi wyjątkowe miejsce w domu, w którym każdy, nawet najmniejszy element powinien zostać starannie zaplanowany. Twórcze podejście naszych projektantów wykorzystujących swoją dużą wiedzę, bogate doświadczenie oraz doskonałą znajomość rynku i potrzeb klientów pozwala nam tworzyć niezwykle funkcjonalne i zarazem nowoczesne meble kuchenne na zamówienie. Już na etapie wstępnego planu dbamy o wszystkie szczegóły projektu wiedząc, jak bardzo są one istotne dla stworzenia idealnej dla Ciebie kuchni Twoich marzeń.
JOPP Design w liczbach

Liczby & Osiągnięcia

Dbamy o zadowolenie i satysfakcję każdego z naszych Klientów. Projekty naszych kuchni na zamówienie tworzone są w oparciu o indywidualne potrzeby i życzenia naszych Klientów. Przy tworzeniu naszych mebli uwzględniamy wszelkie Państwa sugestie. Wykonane przez nas meble kuchenne na zamówienie charakteryzują się wysoką jakością, oryginalnym charakterem oraz dużą funkcjonalnością.

REALIZACJI

PROJEKTY

Projektantów

LAT DOŚWIADCZENIA

CECHY

Najważniejsze cechy

Dostosowanie do potrzeb

Nasza oferta jest bardzo zsynchronizowana, różnorodne modele mebli i dodatków świetnie się ze sobą komponują. Dzięki temu nasze projekty odpowiadają różnego rodzaju zapotrzebowaniom i gustom.

Zespół fachowców

Odwiedzając nasze salony zawsze możesz liczyć na pomoc fachowców. W JOPP Design jesteśmy pasjonatami produktów, które oferujemy i jesteśmy dumni z rosnącego grona zadowolonych Klientów

Pasja i zaangażowanie

W JOPP Design rozumiemy jak ważną rolę pełni w domu kuchnia. Dlatego też, każdy projekt tworzymy z wielką pasją i zaangażowaniem.

Innowacyjność

Każde zamawiane u nas wyposażenie jest jedyne w swoim rodzaju. Łączy logiczną i przemyślaną aranżację, piękno wzornictwa oraz starannie dobrane materiały najwyższej jakości.

Aranżacje z poza schematu

Wszystkie nasze kuchnie tworzymy kompleksowo, rozpoczynając od samego projektu po wykonanie stylowych mebli kuchennych.

Indywidualne podejście

Stworzymy dla Ciebie stylowe i eleganckie meble kuchenne na wymiar, dopasowane do Twojego do stylu życia, Twoich potrzeb i Twoich możliwości finansowych.
Godziny Pracy

PON
11:00 – 15:00

WTOREK
zamknięte

ŚRODA – PIĄTEK
14:00-18:00

SOBOTA
10:00 – 14:00
NIEDZIELA
Zamknięte

Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas jesli masz jakies pytania!

Napisz do nas

Zadaj nam pytanie a odpowiemy tak szybko jak to możliwe!

JOPP Design

JOPP Design tworzy wysokiej jakości meble kuchenne na zamówienie. Niektóre z realizacji można obejrzeć w naszym salonie sprzedaży w Krakowie na naszej ekspozycji.

COPYRIGHT© 2018 JOPP Design. Tworzenie stron internetowych Tworzenie stron internetowych Prograffing.pl

KONTAKT

Salon sprzedaży JOPP Design
ul. Gabrieli Zapolskiej 42
30-126 Kraków

12 357 52 68
salon@joppdesign.pl